Bez elektriky??

8. října 2011 v 11:15 | Niky*
Tý jo.. nedokážu si představit život bez elektřiny.. Jak by to vypadalo?? :) Asi takhle..

Ráno.. Jdu do školy... Nejezdí auta, autobusy.. Všichni jdou pěšky.. Je zima.. Tudiž ráno i tma.. Nesvítí lampy po ulicích.. Jdu po tmě, a bojím se, co bude dál.. Příjdu do školy.. Všude je tma.. Po paměti najdu svou skříňku.. Převléknu se, přezuju a jdu pomalu do třídy.. z venka sem dopadá mírné světlo.. začalo se rozjasňovat.. Matika, Čeština, Zeměpis a chemie.. Konečně zvoní... pomalu vyjdu ze třídy a jdu domů. Psaly jsme si poznámky z tabule.. Žádná interaktivka nebo datáč .. a poznámky na počítači?? Neexistuje.. Tak teda... jdu domů. Tam mi mamka nechala k obědu chleba s bramborama ( vařenýma samozřejmě.. ale na kamnech.. žádnej sporák) .. Najedla sem . A co teď budu dělat? Vyndám si učení a podívám se na dnešní látku ze Zemáku. Zítra píšem. Blíží se večer. Začíná se zatahovat. Rodiče už jsou doma. Maminka vyndala korálky... A celá rodina navlíkáme.. Při svíčce.. Když už je 10 hodin, jdu se opláchnout a potom zalehnout. Ráno brzo vztávám.. A jde to všechno od začátku.. Nemáme počítače, rádia, lampičky, tiskárny... Nemáme nic co je na Elekřinu..

A teď.. Jak to je s Elekřinou??

Ráno..Zazvoní budík, vstanu, rozsvítím, zapnu si rádio, vyčistím zuby elektrickým kartáčke. Uvařím si čaj, Nasnídám se, vyvenčím pejsa .. Jdu do školy.. Všude svítí světla.. Po silnicích jezdí auta, autobusy, vlaky.. Pár lidí jde do školy pěšky.. Přijdu do školy, kde je rozvíceno. Otevřuz skříňku, přezuju se, jdu do třídy. Mtiky, čeština, INFORMATIKA, dějepis.. Při každé hodině používáme interaktivní tabuly a počítače.. Jdudomu,. Maminka mi večer uvařila brabory s řízkem.. Vyndám je z ledničky, ohřeju v mikrovlnce. Najím se, a jdu se podívat na dnešní látku.. Trvá to jen chvilku, protože si toho víc pamatuji ze školy.. Blíží se večer.. Rozsvítím si lampičku na stole, zapnu počítač, a jdu se podívat na facebook a napsat článek na blog. v 10 hodin počítač vypnu. Jdu se vykoupat teplou vodou.. Umeju si vlasy.. vyčistím zuby, obléknu se do pižama a jdu si lehnou.. Rozsvítím lampičku u postele a chvilku si čtu .. Potom zhasnu, a jdu konečně spát.. Zítra mám náročný den..

Tak.. A teď mi do komentářů napište co se vám zamlouvá víc.. Bez elektriky nebo s elektrikou?? :D Já osobně bych to bez ní asi nepřežila.. :)) Tak jdu na další článek.. A vy pište!! :))*

Mám Vás ráda!! Páá.. :))*
Vaše NIky*

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se ti na mém blogu??

KLIK..♫

Komentáře

1 welovekyanid welovekyanid | Web | 12. října 2011 v 17:19 | Reagovat

(Lucka) mě osobně se tedy zamlouvá více život bez elektriky ;) ale bez ní bych bejt taky nemohla ;D

2 Niky* Niky* | Web | 12. října 2011 v 17:21 | Reagovat

[1]: no.. já teda nevím, jak bych to teda bez elek. zvádala.. :DD Je fakt, že sme na el. hodně závislí.. :))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama