Leden 2012

TTB- Coca Cola

21. ledna 2012 v 21:12 | Niky* |  My diary..
  • Coca-Cola (někdy též zkráceně "Coke") je hnědý sladký nápoj s obsahem kofeinu a bezkokainového výtažku koky. Na trh byl uveden roku 1886, od roku 1892 jej vyrábí The Coca-Cola Company. Dnešní Coca-Cola je již nealkoholickým nápojem a neobsahuje víno ani kokain jako původní verze, od roku 1888 je sycená oxidem uhličitým.


Diplomek pro Es*

14. ledna 2012 v 17:38 | Niky* |  My diary..


Snad se bude líbit... :))* Niky*

Konec SONVP.

14. ledna 2012 v 17:05 | Niky* |  My diary..
TAK teda.viděla sem tu anketu, kde se hlasovalo o nejlepší vánoční song..

Pořadí bylo takovéhle:¨

Není co číst? Je pololetí!

13. ledna 2012 v 17:31 | Niky* |  My diary..
ČÁŮŮ.

Píšu jenom tak na rychlovku.. Nemám teď moc času. Mno. znáte to . Všichni učité nám naložili tolik učiva .. jenom z češtiny se musim naučit asi 5 A4 stran o lyteratuře, kterou beztak nikdy potřebovat nebudu. :) co to je Personifikace, metafora, básnický přívlastek.. Bude to někdo po nás v zaměstnání chtí??? Zkuste si sami odpovědět.. :) Já teda myslím že ne. Dneska o literatuře sme psali Líčení. Napíšu vám ho sem i s mým nejkrásnějším počasím. :))

Každý rok jedníme na hory. Když brzy ráno vyjíždíme a sluníčko se pomalu probouzí, vidím z okýnka krásnou a zasněženou krajinu. Sníh se leskne jako diamanty a slunce se na modrém nebi na nás usmívá. Užívám si ten pocit, kdy můžu svět vidět tak jak chci. Když se podívám sluníčku tváří v tvář, cítím, jak krásně příjemné hřeje, ale mrazík příjenmě chladí. Sundaváme zimní bundya sedíme v té lesklé peřině na kraji sjedovek. Každý rok se těším na toto počasí. Může se mi líbit jaro , leto i podzim. Ale mě se však líbí tohle. To nejkrásně počasí nasvětě... :)

Je leden a venku svítí sluníčko. Vypadá to na krásnou procházku, pomyslím si. Když vejdu do aleje stromů, které tvoří sněhovou bránu, vidím namrzlí sníh, který zahaluje stromy do zářivé bílé peřiny. Pomalu procházím cestičkou,která přs noc zapadala sněhem a nikde není ani stopa. Vidím stromy, které usilovně drží loňské uschlé listí. Jejich kmeny se přizdobily drobnými sněhovými vločkami. Korunystromů vypadají jako pocukrované. Celá alej vypadá jako z obrázků pohádkové knížky. Nebe je modré a na něm se směje sluníčko. Zima kouzlí na stromech divy a mrazík stromy domalovávál Když zafoukávětřík , setřese stromům sníhz jejich holých korun. Snáší se na zem, a třpytí se jako diamanty. Je mi tam krásně.


No tak snad se líčení líbí. :)

jdu psát další díl slibované Leony. :D

zatím papa. :) Niky*

začínám, pokračuji, končím..

10. ledna 2012 v 12:13 | Niky* |  My diary..
Áhojky.. ♥

Dlouho sem se vám neozvala.. Bylo to pořád jenom škola, škola a škola...
Neřešte název článku..
Jenom .. proč sem ho napsala? Protože prostě jednou sem z blogem začala.. teď pokračuju.. ale přemýšlím , kdy bude konec. Uvažuju o tom , že až jednou se to stane, dám ho někomu mladšímu , komu budu důvěřovat, že tento blog povede dál cestou alejí. samozřejmě to až mi bude po vysoké škole.. Nepočítejte s tíím, že bych rušila v bližší době. nebudu ani pozastavovat. prstě nic nehrozí. :))

Dneska nebo zítra přidám nový článek, respektive nový díl leony a nových přátel.. :) snad se vám bude líbit.. :))

Otázky:
jak si dneska měla?
Co škola?
Chystáš se pozastavovat?
Nebo rušit blog?


Niky*


Přišel k mé posteli a pomalu se nakláněl.

2. ledna 2012 v 20:08 | Niky* |  Na pokračování..

Leona a noví přátelé - 5. DÍL !!

Zvedl se ze židle a já si myslela, že odchází. Ale on přišel k mé posteli ,chytil mě za ruku a pohladil. Pomalu se začal schýbatk mému obličeji. Začal mě líbat a já se nechala. Měl tak krásné plnné měkké rty. jeho polibek byl dokonalý jako on sám. dyž se odtáhl. tiše zašeptal:" Už dlouhose mi líbíš. Jenom sem neměl prostor, kde tě někam pozvat. Pořád si byla se ségrou.... a ... " Dala sem mu prst na rty. Pochopil , že nemá víc vysvětlovat. Líbil se mi.. A to moc.. Znovu mě políbil. Ten polibek byl moc krátký na to, jak byl dokonalý a sladký. Rychle a prudce se odtáhl. Nechápala sem proč. Ale když sem se podívala tam, kde končil jeho pohled, uviděla sem ve dveřích Chloe, ktrerá tam stála s kafem v jedné ruce a mobilem v druhé. Její výraz v obličeji nešel přehlédnout. Dívala se na nás s otevřenou pusou . K Chrisovi pronesla: " Volala mamka. Máme už jet domu." Otočila se a odešla. Chris se naklonil, políbil mě na čelo a s omluvným výrazem řekl: " Zítra příjdu. Hned po škole. :) " Odešel a ve dveřích mi ještě zamával. Najednou se přiřítili rodiče do pokoje a rozloučili se se mnou. Věděla sem že zítra ani pozítří přijít nemohou. Mohou až v pátek. Ani to říkat nemuseli. Dveře se zavřeli a já pomalu začala usínat. Najednou se mi udělalo strašně špatně a přístroje, na které sem byla napojená, začali pípat. Upadla sem do bezvědomí. ....Niky*

Padla sem na něco tvrdého.

2. ledna 2012 v 19:50 | Niky* |  Na pokračování..

Leona a noví přátelé - 4. Díl !

Dívala sem se, jak tramvajpo zaznění zvonečku odjížky. Nevím co bolo potom. Slyšela sem zatroubení a ucítila velkou ránu do hlavy . potom už NIC. NIC. Probudila sem se až v nemocnici. U mé postela stála Chloe a rodiče.. Mno.anesmím zapomenout na kluka, který seděl v rohu na židli. Kluka , kterého sem neznala mi Chloe představila jako jejího bratra Christliana. Je mu 18 et a dovezl Chloe do nemocnice za mnou, hned potom co jí moji rodiče volali a dozvěděla se o té nehodě. Usmál se na mě a já mu úsměv opětovala. Na sobě měl světlé džíny a bílé tričko se stříbrným nápisem YES. Měl hnědé vlasy, které mu padaly do obličeje, svalnaté vypracované tělo , a široká ramena. Na tváři decentní mateřské znaménko, které na jeho dokonale opálené pleti nebylo skoro vidět. Ten kluk bym prostě dokonalý. Najednou rodiče řekli, že si jdou pro kafe, pak se příjdou rozloučit a pojedou domu. Chloe šla s nimi. Ale Chris zůstal sedět na židli, koukat na mě a decentně se usmívat. Dveře se za rodiči a Chloe zavřeli. Zůstala sem tam jen já, a ten dokalej kluk. ♥........


Niky*

SONVP poslední kolo!!

1. ledna 2012 v 10:55 | Niky* |  Kusovky.
Do Finále SONVP postoupili :

  • Girl* - Nightwork-Vánoční čas
  • xoxo minn. - Justin Bieber - Mistletoe
  • BeSmile - Train- Shake it up